Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

Bezpečnostní dveře do bytu

bezpečnostní dveře do bytu Bezpečnostní dveře do bytu nebo do domu výrazně ovlivní bezpečí vašeho majetku a rodiny. Jejich výběr je tedy klíčovým rozhodnutím, se kterým vám rádi poradí odborníci z firmy Dveře OK. Proberou s vámi klíčové aspekty, aby byla zajištěna optimální úroveň ochrany vašeho domova. Tato pražská firma vám vyjde vstříc, vyslyší vaše představy a přání a doporučí nejvhodnější typ dveří. Pokud jste z hlavního města, tak je první konzultace a cenotvorba zdarma. Neváhejte je tedy oslovit a nechat si od profesionálů pomoci s výběrem. Kvalitní bezpečnostní dveře už na vás čekají.

folie na okna

folie na okna
Prohlédněte si nabídku okenních fólií Infrasol. V tomto článku vám přinášíme informace o fóliích na okna aut a budov od značky Infrasol. Tyto okenní fólie přinášejí mnoho výhod, které vám zde představíme. Společnost vám také může navrhnout certifikovaného odborníka, který provede instalaci fólií na vaše okna.

Autosklo Praha

Autosklo Praha Firma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další bonus, který vám nabízejí je mobilní jednotka, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do paneláku Bezpečnostní dveře jsou klíčovým prvkem pro ochranu vašeho domova a majetku, poskytujícím bezpečí vaší rodině. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními funkcemi, jako jsou pevné zámky a odolné materiály, které účinně brání neoprávněnému vstupu. Níže jsou uvedeny výhody, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

Koupelny Praha

koupelny Praha Na pražském Žižkově najdete krásnou vzorkovou prodejnu pro náročnou veřejnost, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna se zaměřuje na nejnovější trendy od předních výrobců jako je Dornbracht Group, Alape, Zehnder,Villeroy & Boch a ostatní. V této prodejně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní a moderní koupelny – koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Marmoleum Praha

marmoleumSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je v současnosti označení pro čistě přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců marmoleum vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Vjezdové brány

vjezdové brány Hledáte profesionální firmu v oblasti BVP (brány vrata ploty)? Pak bychom vám rádi doporučili společnost Urban BVP. Tato firma dodává a instaluje vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety a parkovací zábrany. Nejenže dodává skvělé materiály od renomovaných dodavatelů, ale dokáže vám k tomu nabídnout i naprosto špičkové řemeslné zpracování. Urban BVP není začínající firmou. Byť má jen pár zaměstnanců, tak na trhu je více jak 20 let. I přes tuto kvalitu práce, zboží a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Pokud tedy potřebujete vjezdové brány, tak firmu jistě kontaktujte.

Ruční mytí auta

Ruční mytí aut Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Tuto myčku najdete v v podzemních garážích hotelu International, který se nachází v Dejvicích. Tato automyčka vám nabízí kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile překvapeni výsledkem. Vaše auto bude náhle vypadat jako nové a to od interiéru až po exteriér.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Pokud budete Praze potřebovat nouzové profesionální zámečnické služby, neváhejte se obrátit na zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis, a je nonstop připravena Vám pomoci, dostat se co nejrychleji z nezáviděníhodné situace. Zámečnická pohotovost Praha nabízí např. tyto služby: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Zámečnická pohotovost Praha udělá pro spokojenost všech klientů vždy vše, co potřebují bez dlouhého čekání, profesionálně a se zárukou.

Sklenářství Praha

Sklenářství  Praha Sklenářství Praha s.r.o se v oboru sklenářských prací pohybuje více jak 20 let. Ve společnosti, a to i včetně vedení, pracují pouze zkušení a kvalifikovaní sklenáři. Sklenářské práci opravdu velmi dobře rozumí a můžete si být jisti, že s kvalitou jejich služeb budete spokojeni. Sklenářství Praha sídlí v Praze, ale její pole působnosti je stejně jako u naší firmy po celé republice. Reagují na novinky na trhu a inovují tak svou nabídku. S klidem se lze na toto sklenářství obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo s výrobou skleněného nábytku či. Výroba zrcadla na míru pro ně také není žádným problémem.

Psychoterapie Praha

psychoterapie Praha V dnešní moderní společnosti orientované na prosperitu, výkon a úspěch se u lidí častěji vyskytují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Dalším problémém plynoucího z tého uspěchané doby je, že zároveň svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem či panikou nedokáží poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha vy vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vypořádat s vašimi pocity.