Schodolezy půjčovna

Zapůjčujeme níže popsané schodolezy s tím, že poplatky za půjčení jsou následující:

Schodolez půjčovna – cena za měsíc

Při zapůjčení na měsíc je cena 2000,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH. Při půjčení na další měsíc se platí pouze poplatek za půjčení, který činí i s DPH dohromady 2.420,-Kč měsíčně.

Schodolez půjčovna – cena za 14 dnů

1.400,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH.

V případě, že si vyřizujete potřebné doklady u příslušného úřadu práce a vámi vybraný schodolez máte objednaný u naší firmy, půjčíme vám schodolez pro invalidy stejného typu na dobu, než obdržíte rozhodnutí úřadu práce o příspěvku na zvláštní pomůcku.

Kolečkový schodolez – Liftkar PT Outdoor 120

schodolez půjčení Vhodný pro schodiště rovná, ale i točitá či atypická. Je vybaven pohodlným sedátkem s opěrkami, hodí se nejen pro jízdu na schodech, ale také pro použití venku, třeba na zahradě nebo ve městě. Zdolává bez problémů schody i svahy.

Technické údaje

Celková váha: 34 kg
Šířka sedátka: 505 mm
Hloubka sedátka: 675 mm
Min.prostor k vytočení:80×90 cm
Nosnost do 120 kg.

Kolečkový schodolez – Liftkar PT Uni 130

schodolez Vhodný pro všechny typy mechanických invalidních vozíků bez ohledu na jejich rozměry. Není třeba odpojovat kola vozíku, stačí jen najet na plošiny, na kterých je vozík pevně a bezpečně zajištěn zábranou zadního opěradla. Plošiny se dají snadno sklopit, proto je tento schodolez velmi skladný jak v bytě, tak v autě. Vhodný pro schodiště nejen rovná, ale i točitá či atypická.

Technické údaje

Celková váha: 27,6 kg
Šířka spodní platformy: 760 mm
Min.prostor k vytočení:110×90 cm
Nosnost do 130 kg.

Kolečkový schodolez – Liftkar PT Plus

schodolezy půjčovna Tento schodolez pro invalidy je ihned po předání připraven k použití, neboť je dodáván s vlastním kolečkovým křeslem, které je již předem vybavené dvěma adaptéry nezbytnými pro připojení ke schodolezu. Na rovině jej lze používat jako normální invalidní vozík, a to i s připojeným schodolezem nebo bez něho. Vhodný pro schodiště nejen rovná, ale i točitá či atypická.

Technické údaje

Nosnost: 115 kg
Celková váha: 23,5 kg
Váha křesla: 18 kg
Šířka bez vozíku: 385 mm
Šířka s vozíkem: 432 mm
Min.prostor k vytočení: 90×90 cm

Pásový schodolez – Jolly Standard

schodolez půjčovna Vhodný pro všechny typy mechanických invalidních vozíků bez ohledu na jejich rozměry, včetně těch, které mají ve spodní části kovový podpůrný kříž, jenž brání použití jiných druhů schodolezů. Není určen pro točitá či atypická schodiště.

Technické údaje

Celková váha: 52 kg
Nosnost: do 130 kg včetně vozíku
Dojezd: 50 pater na jedno nabití
Min.prostor k vytočení: 98×98 cm

Schodolezy z naší půjčovny jsou kvalitní, a tudíž nemusíte mít strach, že schodolez pro invalidy bude mít závady.