Schodolez cena

Cena za schodolez je uvedena podle našeho bazaru -> schodolezy bazar. V našem bazaru lze vidět i aktuální slevy a akce na jednotlivé repasované schodolezy

Schodolezy ceník

Často se setkáváme s dotazem klientů, proč na našich webových stránkách schodolezy allmedica není uveden ceník schodolezů, zatímco ceník invalidních vozíků a skútrů ano. Odpověď je prostá:

Invalidní vozíky a skútry dodává český výrobce s předem danou cenou za každý produkt. Pásové schodolezy a kolečkové schodolezy dodávají výrobci z Itálie a Rakouska, sice také s předem daným ceníkem, avšak tyto ceny jsou v Eurech. Krom toho, že kurz Eura je neustále v pohybu, nabízí naše firma přes deset různých typů schodolezu, přičemž každý z nich lze přizpůsobit potřebám budoucího uživatele. Takže teprve až si klient vybere určitý model schodolezu a po jeho předvedení v místě bydliště na konkrétním schodišti (předvedení je nezávazné a zdarma) si vybere také příslušenství schodolezu, je stanovena konečná cena za daný schodolez a vystavena cenová nabídka.

Shora uvedený postup se netýká bazarového prodeje schodolezů, kde cena za každý repasovaný schodolez se může odvíjet podle jeho stáří a opotřebení. Vzhledem k tomu, že v poslední době většina žadatelů o státní příspěvek na schodolez u příslušného úřadu práce se svou žádostí neuspěje, nabízíme repasované schodolezy za co nejnižší možnou cenu, aby si mohli schodolez zakoupit všichni, kdo ho potřebují. Repasované schodolezy včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách schodolezy allmedica.

Schodolez cena – Liftkar PT Outdoor 120

Schodolez cena – technické údaje

Celková váha: 34 kg
Šířka sedátka: 505 mm
Hloubka sedátka: 675 mm
Min.prostor k vytočení:80×90 cm
Nosnost do 120 kg.

schodolez cena Cena za schodolez Liftkar PT Outdoor 120 je od 51.750,- Kč včetně DPH. Tento schodolez pro invalidy je zejména vhodný pro schodiště rovná, točitá, či atypická. Tyto kolečkové schodolezy jsou vybaveny pohodlným sedátkem s opěrkami. Dají se využít nejen pro jízdu na schodech, ale lze je použit i venku, například na zahradě nebo ve městě. Schodolezy liftkar zdolají bez problémů schody i svahy.

Schodolez cena – Liftkar PT Uni 130

Schodolez cena – technické údaje

Celková váha: 27,6 kg
Šířka spodní platformy: 760 mm
Min.prostor k vytočení:110×90 cm
Nosnost do 130 kg.

schodolezy ceník Kolečkový schodolez Liftkar PT Uni 130 je vhodný pro všechny invalidní vozíky, které jsou mechanické bez ohledu na jejich rozměry. Cena za tento schodolez je opět převzatá z našeho bazaru -> schodolezy bazar. Schodolez Liftkar PT Uni 130 je velmi skladný jak v bytě, tak i ve vašem voze. S tímto schodolezem lze překonávat všechny druhy schodišť od těch rovných až po ty atypická.
Cena za schodolez Liftkar PT Uni 130 je od 51.750,- Kč včetně DPH

Schodolez cena – Liftkar Plus

Schodolez cena – technické údaje

Nosnost: 115 kg
Celková váha: 23,5 kg
Váha křesla: 18 kg
Šířka bez vozíku: 385 mm
Šířka s vozíkem: 432 mm
Min.prostor k vytočení: 90×90 cm

schodolez cena Tento schodolez pro invalidy je dodáván se svým vlastním kolečkovým křeslem, a proto je ihned po předání připraven k použití. Lze ho na rovině používat jako obyčejný invalidní vozík, a to i s připojeným schodolezem nebo bez něho. Kolečkové schodolezy toho to typu jsou vhodné pro všechny druhy schodišť. Cena schodolezu, která je zde uvedena je bazarová.
Cena za schodolez Liftkar Plus je od 63.250,- Kč včetně DPH

Schodolez cena – Jolly Standard

Schodolez cena – technické údaje

Celková váha: 52 kg
Nosnost: do 130 kg včetně vozíku
Dojezd: 50 pater na jedno nabití
Min.prostor k vytočení: 98×98 cm

schodolez cena Pásový schodolez Jolly Standard je vhodný pro všechny invalidní vozíky, které jsou mechanické a to bez ohledu na jejich rozměry. Na tyto pásové schodolezy lze připevnit i invalidní vozíky, které mají ve spodní části kovový podpůrný kříž, jenž brání použití jiných druhů schodolezů. Schodolez je určen pouze pro schodiště rovná.
Cena za schodolez Jolly Standart je od 40.250,- Kč včetně DPH