Vjezdové brány

Vjezdové brány, garážová vrata a ploty od firmy Urban BVP vás jistě nezklamou

Hledáte profesionální firmu v oblasti BVP (brány vrata ploty)? Pak bychom vám rádi doporučili společnost Urban BVP. Tato firma dodává a instaluje vjezdové bránygarážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety a parkovací zábrany.  Nejenže dodává skvělé materiály od renomovaných dodavatelů, ale dokáže vám k tomu nabídnout i naprosto špičkové řemeslné zpracování.  Urban BVP není  začínající firmou. Byť má jen pár zaměstnanců, tak na trhu je více jak 20 let. I přes tuto kvalitu práce, zboží a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Pokud tedy potřebujete vjezdové brány, tak firmu jistě kontaktujte.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány ochranní váš pozemek a dodá vám uživatelský komfort. Jistě že je i žádoucí, aby vjezdové brány vzhledově souzněli se současným okolím. I s tímto vám ve firmě Urban BVP mohou pomoci. Doporučí vám vjezdovou bránu, která vám bude skutečně vyhovovat. Při výběru brány byste měli zohlednit jaký máte k dispozici okolní prostor, zakřivení terénu, provozní požadavky a finanční možnosti. Brány se mohou dělit jednoduše na posuvné brány a křídlové brány či přesněji podle typu konstrukce.

Vjezdové brány samonosné

Při instalaci samonosné vjezdové brány nejsou potřeba žádné větší stavební práce. Nemusí se vyrovnávat podklad nebo řešit ukotvení v kolejích, v kterých by se poté brána pohybovala. Samonosné brány jsou opatřeny vlastní konstrukci. Tyto vjezdové brány otevřete pohybem do strany podél zdi či plotu. To vypadá elegantně, může šetřit místo před vjezdem, ale je nutné disponovat volným prostorem podél plotu. Vjezdové samonosné brány nevyžadují na rozdíl od pojezdových bran rovný terén.

Vjezdové brány křídlové

Křídlové vjezdové brány jsou nejlevnějším a nejpoužívanějším řešením. Tento typ brán se nevyužívá jen pro svojí cenu, ale také pro velké množství možností. Vjezdové brány tohoto typu mají mnoho a mnoho verzí, lze jednotlivá křídla různě kombinovat, použít různé kování atd… Ve firmě Urban BVP vám jsou schopni navíc bránu opracovat jak budete chtít. Také jsou tyto brány jedinou možností pro ty, kteří nemají dost místa pro boční vysouvání brány a musí tak volit tento typ brány. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Dvoukřídlá brána nebo ta s jedním křídlem (jednokřídlé vjezdové brány) se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry.

Vjezdové brány pojezdové

Vjezdové pojezdové brány se otevírají do strany obdobně jako ty samonosné. Při jejich instalaci jsou již nutné větší stavební práce, protože je třeba do základu zabudovat vodící profil. Zároveň je také třeba na bránu přimontovat kolečka, která se v zabudované kolejnici budou pohybovat. Respektive brána se díky nim bude lehce pohybovat. Stručně řečeno, pojezdové brány mají kolečka, která jezdí v kolejnici a tím se brána může s minimálním vynaložením sil pohybovat. Kolejnice vyžaduje pro instalaci rovný terén. Tento vodící profil je totiž zabetonována do základů. Pojezdové vjezdové brány díky jejich posunu do strany rovněž vyžadují volný prostor podél plotu či zdi. Vjezdové pojezdové brány jsou tudíž vhodné jen pro vodorovné povrchy. Jejich výhodou na oplátku je, že díky konstrukci, která je v podstatě jednoduchá vám pojezdové vjezdové brány vydrží opravdu dlouho a mají velmi malou poruchovost.

Firma Urban BVP má odborný a ochotný personál

Firma Urban BVP provádí montáž všech svých produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy…) zásadně sama bez jakýchkoliv externistů. Díky tomu může stabilně zaručit prvotřídní práci. Své zaměstnance stále proškolují a drží krok s moderními technologiemi. Majitel a zaměstnanci mají s vjezdovými branami, garážovými vraty a ploty 20 letou zkušenost. Díky těmto zkušenostem si můžete být jisti, že jejich práce vás nezklame. Tuto firmu vám s ohledem na jejich zkušenost, dobře odváděnou práci a ceny doporučujeme.