Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí své služby v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit nemalý výběr dřevěných podlah (dřevěné podlahy), laminátových podlah, dřevěných parket a ostatní podlahových krytin. Ve službách pak například najdeterenovace parket nebo servis schodů. V kamenné prodejně, kterou disponují nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Firma Podlahy Praha s.r.o. vám vždy kvalitně dodá a i zrealizuje pokládku všech podlahových krytin. Mimo pokládku podlah vám také mohou nabídnout údržbu podlah, renovace podlahy, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů.

Podlahy Praha – sortiment

V nabídce sortimentu firma prezentuje všechny podlahové krytiny na které si jenom vzpomenete. Navíc v jejich vzorkové prodejně Podlahy Praha, si lze všechny tyto krytiny prohlédnout. Na Praze 7 v ulici Komunardů 38 vám s výběrem krytiny dle vašich požadavků vždy pomůže vyškolený personál.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je důležité zvážit hned několik věcí. Tyto věci je dobré znát, protože následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy jako takové. Podstatné je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Neopomenutelnou roli samozřejmě hraje i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradíme a doporučíme podlahovou krytinu právě pro Vás interiér.

Také můžete vzít v úvahu fakt, že Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken a renovace parket zajistí, že podlaha vypadá jako nová. Tato renovace podlah se může provést opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky