Sklenářství Praha

Sklenářství Praha s.r.o se v oboru sklenářských prací pohybuje více jak 20 let. Ve společnosti, a to i včetně vedení, pracují pouze zkušení a kvalifikovaní sklenáři. Sklenářské práci opravdu velmi dobře rozumí a můžete si být jisti, že s kvalitou jejich služeb budete spokojeni. Sklenářství Praha sídlí v Praze, ale její pole působnosti je stejně jako u naší firmy po celé republice. Reagují na novinky na trhu a inovují tak svou nabídku. S klidem se lze na toto sklenářství obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo s výrobou skleněného nábytku či. Výroba zrcadla na míru pro ně také není žádným problémem.

Ve Sklenářství Praha naleznete jen odborníky, kteří vědí jak používat nejmodernější nástroje a postupy. Perfektně dovedou pracovat s jakýmkoliv typem skla. Sklenářské práce zde dělají v té nejlepší možné kvalitě a to za rozumné ceny.

Sklenářství Praha – nabídka služeb

Sklenářství Praha vám nabízí veškeré sklenářské práce a dokáže pracovat se všemi typy skel:barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, výroba a instalace skleněných schodů, pochozí sklo, výroba akvária na míru, nic pro společnost není problémem.

V nabídce sklenářských prací je vedle klasických oprav, zasklívání oken, prodej řezaného skla i např. antireflexní sklo na obrazy nebo výroba zrcadel, instalace bezpečnostních skel a izolační dvojsklo nebo trojsklo

Sklenářství Praha nonstop

Sklenářství Praha s.r.o. má také mobilní servis. To znamená, že pokud jste z Prahy a jejího okolí, tak si můžete kdykoliv zavolat sklenářství NONSTOP. V souhrnu služba funguje tak, že zkušený sklenář k vám dorazí s pojízdným servisem a požadované sklenářské práce provede přímo u vás.

V rámci nonstop služby může sklenář rovněž využít jakýkoliv typ skla – čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám následně může sklenář nařezat, provrtat či jinak opracovat dle vašich potřeb.

Sklenářství Praha – cenová kalkulace zdarma

Společnost dělá cenové kalkulace zdarma. Ochotě vám také poradí a rádi poskytnou bezplatnou konzultaci a to i při rozsáhlých projektech. Vždy se vám ve Sklenářství Praha budou snažit maximálně vyhovět.  Ke všem výrobkům mají veškeré certifikáty a prohlášení o shodě.