Ruční mytí aut

Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Tuto myčku najdete v v podzemních garážích hotelu International, který se nachází v Dejvicích. Tato automyčka vám nabízí kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile překvapeni výsledkem. Vaše auto bude náhle vypadat jako nové a to od interiéru až po exteriér.

Ještě než vám představíme jejich vyladěné program mytí, tak bychom zmínili méně známou službu a tou je příprava auta na prodej. O této službě se mnoho lidí vůbec nedoví, ale přitom jde o investici, která se vám jistě vrátí. Tím, že vám kvalitně umyjí auto, tak se jeho hodnota zvýší a to mnohdy o několikanásobek ceny, kterou dáte za jeho vyčištění. Téměř všichni lidé před prodejem auto umyjí, ale věřte tomu, že je opravdu rozdíl, zda si vůz umyjete sami nebo to necháte na profesionální firmě s profesionálním vybavením.

Ruční mytí aut – programy

Zmíněná automyčka Dejvice má služby rozdělené do jednotlivých programů. Tyto programy jsou odstupňovány nabídkou i cenou tak, že si vybere opravdu každý klient.

Ruční mytí aut program 1 – Standard

V rámci programu standard dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou by mělo dostat jednou za čas každé auto. Jelikož se jedná o ruční mtí, tak i tento základní program vás jistě překvapí. S klasickou automatizovanou automyčkou se ruční práce nedá vůbec srovnávat.

Do programu Standard patří patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Nazávěr vám bude vyluxován interiér vozidla a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 – Komplet

Program Komplet rozšiřuje předešlou variantu Standard o důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vozidla bude u programu Komplet navíc provedeno často žádoucí tepování koberců a omytí kůže. K závěrečnému provonění přibude ještě ošetření včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 – Komplet NANO

Program Komplet NANO je to nejlepší, co svému vozu můžete nechat dopřát. Nabízí vše z Programu Komplet (tím pádem i z pogramu Standard), ale přibude zde trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu a navíc právě ošetření nano šamponem. Dále v programu Komplet NANO bude provedeno tepování autosedaček, ruční mytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce. Díky tomu se nebude na vašem autě držet voda a vždy steče dolu. U tekutých stěračů a ochrany laku automyčka využívá nanotechnologii, která je vysoce spolehlivá a oproti ostatním technologiím dlouho vydrží.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut – stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Tuto metodu čištění si lze v automyčce Dejvice objednat i bez jakýchkoliv jiných služeb.

Ruční mytí aut – kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku ověřené značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou opravdu kvalitní a myčka s nimi má famózní výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice – vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice máte i možnost si umýt vůz sami za použití profesionální techniky, kterou vám rádi poskytnou. Tuto možnost přidali do svého portfolia služeb na žádost zákazníků, kteří neradi svěřují svůj vůz do cizích rukou nebo prostě jen rádi své auto opečovávají sami. Čištění aut vám zde tedy mohou provést profesionálové se zkušenostmi nebo si ho můžete umýt sami. V automyčce Dejvice s vámi rádi vše proberou a vyjdou vám vždy vstříc.