Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

AutoskloPraha

Autosklo Praha Firma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další bonus, který vám nabízejí je mobilní jednotka, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

 

 

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

 

 

Marmoleum Praha

marmoleumSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je v současnosti označení pro čistě přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců marmoleum vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

 

Odstranění tetování

Odstranění tetováníTisíce lidí si každý rok nechají udělat tetování a každým rokem počet těchto lidí vstoupá. Stejně tak se i zvyšuje počet odstranění tetování. Často se stává, že po počátečním nadšení, které z tetování člověk má, si uvědomí, že vlastně udělal chybu a chce si nechat tetování odstranit. Mnoho lidem tetování brání tomu, aby dostali místo ve seriozní práci, kde nejsou tetování akceptovatelná. Nebo pro někoho mohou být nepříjemné pohledy některých lidí na ulici, zvlášť, je-li tetování nevhodně umístěno, nebo vyjadřuje-li radikální názory. V takovém případě lidi začínají uvažovat o odstranění tetování.

 

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaPokud budete Praze potřebovat nouzové profesionální zámečnické služby, neváhejte se obrátit na zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis, a je nonstop připravena Vám pomoci, dostat se co nejrychleji z nezáviděníhodné situace. Zámečnická pohotovost Praha nabízí např. tyto služby: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Zámečnická pohotovost Praha udělá pro spokojenost všech klientů vždy vše, co potřebují bez dlouhého čekání, profesionálně a se zárukou.