Pásový schodolez – Jolly Plus

pásový schodolezpásový schodolez Jollyschodolez

Schodolez Jolly Plus – video


Schodolez JOLLY Plus v sobě slučuje funkce modelu JOLLY Standard a JOLLY Ramp. Je charakterizován dvěma odnímatelnými nájezdy, jejichž účelem je snadný nájezd a sjezd vozíku. Tyto nájezdy aplikované na podpěry koleček musí být během používání schodolezu řádně zachyceny a navzájem propojeny podpěrnou tyčí, která slouží ke zvýšení stability.

Na rozdíl od schodolezu JOLLY Standard má JOLLY Plus pomocný nášlapný systém, který mimo jiné slouží také jako opěrný systém pro případ opření zařízení o schodiště i s vozíčkem.

Základní verze schodolezu je vybavena předními kolečky a dalšími bezpečnostními prvky zajišťujícími nosnost až 150 kg. Ačkoliv je JOLLY Plus víceúčelový pásový schodolez, nenahrazuje Jolly Ramp, který je určen především pro veřejné budovy a místa, kde je větší možnost použití různých druhů vozíčků o různé zátěži.

Schodolez JOLLY Plus je dodáván ve dvou verzích odlišujících se sklonem kormidla. U verze JOLLY Plus je kormidlo ve stejném sklonu jako u modelu Jolly Standard, kdežto u verze JOLLY Plus 2 je kormidlo více skloněno směrem vzad. Ačkoliv je charakteristika kormidla nezměněna, není možné u verze JOLLY Plus použít příslušenství určených pro model JOLLY Standard.

rozmery-jolly